Anasayfa
Kurumsal
Yatırımcı İlişkileri
Mağazalar
Müşteri Hizmetleri
Adese Kart
Tedarikçiler
İnsan Kaynakları
İletişim
 


Adese Facebook'ta

 17.10.2008
 KAMPANYALAR BİTMİYOR!
 

Adese kampanyalarına devam ediyor. Adese Kart puanları ve avantajlarının yanı sıra hâlen geçerli olan dört ayrı kampanya ile Adese’de alışveriş kazanca dönüşüyor. Yeni kampanyalar ve kampanya ayrıntıları hakkında bilgi www.adese.com ve 444 0 237 numaralı Müşteri Danışma Hattı’ndan edinilebiliyor.

ZE-DA KURUYEMİŞ’TEN 41 KİŞİYE ÇEYREK ALTIN
Kuruyemiş keyfi hiç bu kadar kazançlı olmamıştı. 03 Ekim – 12 Kasım 2008 tarihleri arasında Adese Kart ile Ze-Da Kuruyemiş ürünlerinden parasal toplamda en çok alışveriş yapan (1. kişi, 10 ve katlarındaki sırada olan 40 kişi olmak üzere) toplam 41 kişiden birisi siz olun, 41 çeyrek altından birisini siz kazanın!

BİSKÜVİ KEYFİNİN YANINA ÇAY ADESE’DEN
Ülker bisküvilerin yanına en iyi ne gider? Tabi ki çay! Peki çay en güzel nasıl pişer? Arçelik Tiryaki Çay Makinesi’nde! Arçelik Tiryaki’ye en lezzetli şekilde nasıl sahip olabilirsiniz? Adese Kart’la Ülker bisküvi, kek, kraker ve Halley alışverişi yaparak! 10 Ekim – 10 Aralık tarihleri arasında Adese Kart’la Ülker bisküvi, kek, kraker ve Halley ürünlerinden en çok alışveriş yapan 25 kişiden birisi siz olun (1’inci, 10 ve katlarındaki sırada olan 24 kişi), Arçelik Tiryaki Çay Makinesi K32 82 C sizin olsun. Konya merkez, Ereğli, Akşehir ve Karaman’daki Adese ve Adesem mağazalarında geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın!

YÖRSAN İLE ADESE PUAN KAZANIN!
10 Ekim – 12 Kasım tarihleri arasında Adese Kart’ınızla tüm Adese ve Adesem mağazalarından Yörsan markalı ürünlerden alışveriş yapan ilk 50 kişiden birisi siz olun, 50 YTL’lik bedava alışveriş puanı kazanın!

ADESE’DE AXESS’TEN CHİP-PARA
Adese’ye gelenler, bir kere değil birkaç kere kazanıyor! Adese’nin Axess Card ile birlikte düzenlediği kampanya ile 3 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında Adese müşterileri 75 YTL ve üzeri alışverişlerinde Axess’ten 7,5 YTL chip para kazanıyor.

ANADOLU’NUN PERAKENDE MARKASI: ADESE
7 şehirdeki 119 mağazasında müşterilerine avantajlı alışveriş imkânı sunan Adese, Ekonomist Dergisi’nin geçtiğimiz günlerde sonuçları yayımlanan araştırmasına göre Anadolu’nun sektöründe birinci ve genelde en büyük 23. şirketi seçilmişti.