Anasayfa
Kurumsal
Yatırımcı İlişkileri
Mağazalar
Müşteri Hizmetleri
Adese Kart
Tedarikçiler
İnsan Kaynakları
İletişim
 


Adese Facebook'ta

 15.06.2012
 ADESEDEN BABALARA LAYIK BİR KUTLAMA
 

ADESE’DEN BABALARA LAYIK BİR KUTLAMA 

Adese, Babalar Günü’nü babalara özel ürünlerde bütçe dostu fiyatlar, kasa indirimleri, kampanyalar ve eğlenceli tıraş yarışmasıyla kutluyor.
 
Anneler Günü’nde büyük ses getiren indirimlere ve etkinliklere imza atan Adese, şimdi de Babalar Günü’nde babalara özel ürünlerde bütçe dostu fiyatlar, kasa indirimleri, kampanyalar ve eğlenceli tıraş yarışmasıyla dolu dolu geçirmeye hazırlanıyor.
 
“Babama Ne Alsam?” Diye Düşünenler İçin
9 ildeki 148 şubesinde 17 Haziran’a kadar birçok avantaj sunan ulusal perakende markası, Adese mağazalarında giyim ve ayakkabı reyonlarında özel bir hazırlık yaptı. Her zevke uygun giyim ürünleri ve ayakkabılarda cazip fiyatlar sunan Adese, babalara ve babalarına şık bir hediyeyle sevindirmek isteyenlere, bol seçenek ve çok özel fiyatlar sunuyor. 
 
Özel Kasa İndirimleri
Giyim, ayakkabı, teknoloji reyonlarındaki “babalara layık” fiyatların yanı sıra çok özel kasa indirimleri de Adese ziyaretçilerini bekliyor. Adese’de Babalar Günü’ne kadar Arko Tıraş, Colgate ve Gillette ürünlerinde %30, Egos ürünlerinde kasada tam %50 indirim uygulanıyor. Arko Nem ve Arko Güneş ürünlerinde ise %35 kasa indirimleri, aile bütçesine önem veren babalara Adese’nin bir başka Babalar Günü hediyesi…
 
Babalar Günü’nde Gillette’le Tıraş Yarışması
Adese’de Babalar Günü, bir gelenek hâline gelen Adese Babalar Günü Tıraş Yarışması’yla da kutlanıyor. Konya Kulesite ve Otogar, Ankara Keçiören, Aksaray Parksite, Ereğli Parksite, İstanbul Sultanbeyli ve Ümraniye, Bolu Beşkavaklar Adese’lerdeki yarışmalarda babaları eşleri veya çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir tıraş macerası bekliyor. Birincilerin 50 TL Adese Puan kazanacakları yarışmada, her katılımcı yarışmada kullanacakları Gillette Fusion Pro Glide 2 Tıraş Makinesi ve Tıraş Sonrası Losyon da kazanacak.